Усім керує любов

Whatever you do… Do it with love

Амереканці на День святого Валентина вітають не тільки коханих, а й усіх друзів та близьких. Ми вважаємо, що це чудова традиція. Ось чому, наша група компаній приєдналась до святкування. Існує твердження, що любов керує світом. А ще, кажуть, кожна справа, яку ти виконуєш із любов’ю приречена на успіх.

Саме ці слова єфевраля залогом нашої успішної, повсякденої праці.

І ось ми усі разом святкуємо це прекрасне свято, дякуємо один одному за чудову, спільну працю, підтримку, ділимось поезією.

Дуже приємним був той факт, що колеги читали вірші не лише світових геніїв, але й написані власноруч. Виявляється,  у нас дуже ініціативні та поетичні співробітники. Тож, є ще порох у порохівниці.

Фіногенова Ольга прочитала вірш написаний її чоловіком і він вразив усіх присутніх неймовірною щирістю слів. Тому головний приз свята ми вручили саме їй. Відтепер на неї чекав прекрасний вечір, у хорошій компанії  в одному із театрів Києва.

Ну а чоловіча частина нашого колективу була зайнята найвідповідальнішою справою — приготуванням ароматного, смачного глінтвейну. І поки 154235чоловіки чарували над казаном ароматного напою на вогнищі, жіночий батальйон займався сервіруванням стола. А дехто вирішив пригостити нас власними кулінарними шедеврами. Ох і смачно було!

Загалом, у цей день усе пройшло на найвищому рівні. Навіть погода порадувала теплим промінням яскравого сонечка.

Саме такі невеличкі святкування показують, що окрім високого професіоналізму наші працівники ще й яскраві таланти та винахідники.