Наші любі практиканти

У цьому році до нас на практику прийшло чимало студентів. Ми радо усіх зустріли.

IMG_2066

Перша група практикантів –це чотири чудові студентки із НТУУ КПІ, Видавничо-поліграфічний інститут, кафедра технології поліграфічного виробництва. Куратором студенток став Петренко А. — директор з виробництва фабрики «Поліграфіст».

Було помітно, що дівчата та Андрій Володимирович одразу знайшли спільну мову. Він охоче знайомив дівчат із усіма процесами виробництва. Практикантки із великою радістю виконували різні завдання та набували навичок, за якими до нас прийшли.

_s7ZLxxJ8FYШуляк Ліза креативно підійшла до створення власного щоденника для записів. Здивувало, звідки ж стільки ідей і відданості навчанню у цієї дівчини.

Дівчата прийшли до нас на практику, щоб здобути досвід і ми зробили все, аби дати їм максимум знань.

Найдовший період практики дівчата провели в брошурувально-палітурному цеху, але, звісно, знайшли час, щоб поцікавитись, як додрукарським, так і друкарським відділами.

Зрештою, по закінченню практики, запитали дівчат, що їм
IMG_2061 сподобалось найбільше. Вони гуртом відповіли, що усе. А деякі навіть признались, що окрім знань, вони навчилися і дисципліні.

Гнідаш Таїсія неодноразово запитувала, чи є у нас вільні вакансії, оскільки їй дуже у нас сподобалось і вона б радо пов’язала свою кар’єру з нашою компанією.

Ми щиро раді, що змогли допомогти дівчатам здобути потрібні знання на практиці, а вони внесли більше барв нам на виробництво.

Загалом, практика у дівчат тривала три неділі, з 11 квітня по 29 квітня. Однак, юні особи знаходили час завітати до нас і після практики, чим нас неоднаразово радували.

Нещодавно дівчата захистили свої дипломні роботи. Відтепер вони бакалаври!

Нам залишається лише привітати студенток із отриманням диплому та побажати надалі старанно навчатись, самовдосконалюватись та в заліковій книзі мати лише хороші оцінки.